Wakacje z dziećmi nad morzem – basen i inne atrakcje

Wakacje z dziećmi nad morzem – basen i inne atrakcje

Wakacje z dziećmi nad morzem – basen i inne atrakcje

Nadszedł ulubiony czas nas wszystkich: wakacje! Lato, słońce, piękna pogoda i długie dni, najwyższa pora udać się na zasłużony urlop. Jednym z najczęściej wybieranych i najlepszych sposobów na spędzenie go, są wczasy z dziećmi nad morzem. Piękne, nadmorskie widoki, piaszczyste plaże, morskie fale i nasycone jodem powietrze, to wszystko stwarza idealne warunki na wypoczynek z dziećmi. Nadbałtyckie kurorty oferują rozrywki wszelkiego rodzaju, dla starszych i dla młodszych, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Świetnym miejscem więc, aby spędzić takie wakacje, jest hotel rodzinny nad morzem.

Wakacje z dzieckiem nad morzem

Wypoczynek z dziećmi nad morzem to wspaniała okazja, żeby zadbać o zdrowie całej rodziny. Nadmorski klimat wpływa pozytywnie na całe ciało, zarówno u dorosłych jak i dzieci. Zmęczony organizm, po całorocznym pobycie w zatłoczonym mieście, z ogromną ulgą przywita świeże morskie powietrze, które oczyszcza nasze drogi oddechowe. Sprzyja ono również osobom z alergiami i pozwala odpocząć od ich przykrych objawów. Wakacje z dzieckiem nad morzem dają też niepowtarzalną okazję skorzystać z nieocenionego działania jodu. Jego odpowiedni poziom jest niezbędny do prawidłowego działania tarczycy, czyli gruczołu niezwykle istotnego dla naszego organizmu. Wypoczynek z dziećmi nad Bałtykiem wiąże się oczywiście z obowiązkowym odwiedzaniem plaży, w końcu dzieci nad morzem chcą spędzać w wodzie jak najwięcej czasu. I warto ich posłuchać, gdyż woda morska ma zbawienne działanie dla naszej skóry. Wzmacnia jej ukrwienie i nawilża, a przy okazji poprawia krążenie w całym naszym ciele. W trakcie zabaw wśród morskich fal dzieci zażywają ruchu i oddychają zdrowym powietrzem (które wzmacnia i hartuje ich drogi oddechowe). Duża aktywność fizyczna wzmaga apetyt, ale i łączy się z większym zużyciem energii, pobudzony zostaje  metabolizm, co sprzyja rozwojowi całego organizmu. Wakacje nad morzem są więc wspaniałym pomysłem na odpoczynek i ogromnym zastrzykiem zdrowia i energii dla wszystkich członków rodziny.

Wczasy z dziećmi nad morzem

Jednakże pobyt nad morzem to więcej niż tylko spacery po plaży i morskie kąpiele. Wakacje z dziećmi nad morzem z basenem to możliwość nieograniczonego korzystania z innych znajdujących się w naszym hotelu atrakcji. Basen w hotelu nad morzem daje znakomitą okazję, by po pełnym atrakcji dniu, spędzonym na długich spacerach i szalonych zabawach w morzu, zrelaksować się i odprężyć. Nasz hotel rodzinny nad morzem oferuje też inne atrakcje dla miłośników spędzania czasu w wodzie. Sauna parowa, wspaniale działa na odporność organizmu, przyspiesza metabolizm, polepsza krążenie i rozluźnia mięśnie. Sauna infrared, czyli sauna wykorzystująca światło podczerwone, pomaga usuwać z organizmu toksyny, powoduje obniżenie poziomu stresu oraz łagodzi bóle mięśni i stawów. Jacuzzi, czyli wanna z hydromasażem jest idealnym miejscem na odpoczynek po męczącym dniu, relaksuje całe ciało, poprawia przepływ krwi i stymuluje usuwanie toksyn.

Oczywiście dzieci nad morzem nie mogą się nudzić i każdego dnia potrzebują nowych atrakcji. Pobierowo, w którym znajduje się nasz ośrodek wypoczynkowy, oferuje ich całą gamę.
Oko Iluzji, czyli kompleks rozrywkowy z mnóstwem atrakcji opierających się na iluzjach optycznych oraz z kinem 8D. Akademia Słońca, odbywająca się co roku impreza na plaży, proponuje zajęcia sportowe np. z siatkówki czy piłki nożnej, oraz gry i zabawy dla dzieci.
Park Miniatur i Kolejek
w pobliskim Dziwnowie zapewni długie godziny zabawy dla najmłodszych (ale i dorośli znajdą tu coś dla siebie). Plac zabaw, dmuchany zamek, modelarnia i oczywiście ogromna kolekcja miniatur. Latarnie morskie, świat kolejek i największa w Polsce makieta kolejowa zdecydowanie są warte odwiedzenia.
Mini Oceanarium, które przeniesie nas w morskie głębiny. Spotkamy się w nim oko w oko z cudownymi mieszkańcami mórz i oceanów. Piranie, rekiny i inne wspaniałe okazy ryb.
Dla miłośników aktywnej rozrywki są też skate park, korty tenisowe czy kompleks sportowy z boiskiem i siłownią.

Jak więc widzicie wakacje z dziećmi nad morzem z basenem to wspaniały sposób, żeby spędzić wymarzony urlop, zadbać o zdrowie swoje i swoich pociech oraz przeżyć niezapomniane przygody, które będziecie wspominać długo!

 

← wróć do aktualności
Powered by
oprogramowanie dla hotelu