Restauracja & Kawiarnia

Restauracja

Niejeden gość oddał nam swoje serce ze względu na smaczną i urozmaiconą kuchnię.

W Bagińscy SPA oferujemy różnorodne menu dopasowane do wymagań naszych gości. Dbając o ich podniebienia oferujemy tradycyjne dania polskie wzbogacone o akcenty kuchni śródziemnomorskiej. Na życzenie serwujemy dania wegetariańskie oraz różne gatunki win.

Posiłki

Śniadania i kolacje serwowane są w formie suto zastawionego bufetu szwedzkiego, kuszącego swoim wyglądem i wprawiającego w dobry nastrój już od rana. Dobre położenie oraz profesjonalna obsługa zapewnią miłe spędzenie czasu w naszej restauracji. Obiad dwudaniowy podawany jest tradycyjnie. W okresie lipiec i sierpień serwujemy dwa posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacje), w pozostałych miesiącach trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolacje). Bufet szwedzki na śniadania i kolacje zaspokoi najbardziej wymagające podniebienie.

Godziny posiłków

śniadanie 08:00 - 10:00

obiad 13:00 - 14:30

kolacja 18:00 - 19:30

Lipiec-sierpień:

śniadanie 08:00 - 10:30

obiadokolacja 17:00 -19:00

Cennik posiłków dla gości z zewnątrz:

śniadanie, kolacja - 45 zł, obiad - 50 zł, obiadokolacja - 65 zł.

Kawiarnia Aroma

Miła oraz fachowa obsługa pozwoli odprężyć się Państwu w naszej kawiarni dysponującej 60 wygodnymi, komfortowymi miejscami. Oferujemy bogaty wybór drinków, przepysznych likierów, win oraz kaw. Raz w tygodniu urządzamy wieczór taneczny przy muzyce na żywo (sobota 20:00).
Godziny otwarcia kawiarni : 11:00-22:00

Powered by
oprogramowanie dla hotelu