O Nas

SPA NAD MORZEM

Nadmorski klimat, bliskość lasu, rodzinna atmosfera. Ośrodek Bagińscy SPA położony nad morzem w otulinie lasu sosnowego... To miejsce dla każdego zmęczonego cywilizacją i spragnionego odpoczynku.

Szukasz noclegu nad morzem, z basenem, blisko natury, ze strefą spa & wellness, czy też zapleczem konferencyjnym? Przyjedź do Bagińscy Spa.

Dla naszych gości przygotowaliśmy przytulne wnętrza, które w połączeniu z otaczającą przyrodą i miłą obsługą zapewnią komfortowy wypoczynek. Gdy rezerwujesz noclegi na krótki biznesowy pobyt nad morzem, planujesz weekendowe spa z przyjaciółmi, czy też rodzinne wczasy z basenem i wyżywieniem  - jesteśmy gotowi.

CHECK-IN

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 13:00, a kończy o 11:00 (w lipcu i sierpniu rozpoczyna się o 15:00, a kończy o 11:00). Zwierzęta nie są akceptowane. Sejf w recepcji do dyspozycji nieodpłatnie.
Przedłużenie doby hotelowej:
LATE CHECK-OUT - 75 zł/os. pokój do godz. 17:00 z obiadem (godz. 13:00-14:30), SUPER LATE CHECK-OUT - 90 zł/os. pokój do godz. 20:00 z obiadem (godz. 13:00-14:30) i kolacją (godz. 18:00-19:30). Przedłużenie doby hotelowej możliwe od niedzieli do czwartku (z wyłączeniem piątku i soboty), po uprzednim sprawdzeniu dostępności. Przedłużenie doby nie jest możliwe w czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu.

Atrakcje

KARTA KLIENTA

Mamy nadzieję, że pobyt w naszych progach sprawi, iż chętnie będziecie do nas wracać. Już trzy pobyty w Bagińscy Spa uprawniają do otrzymania karty stałego klienta, rabatu w wysokości 10% na kolejne noclegi w naszym spa oraz możliwość przystąpienia do programu lojalnościowego, który umożliwia zbieranie punktów i wymiany ich na zabiegi, masaże, pakiety spa.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

DODATKOWY BONUS DLA STAŁYCH KLIENTÓW.
Z myślą o poprawie Państwa komfortu i satysfakcji przygotowaliśmy nowy projekt - Program Lojalnościowy Bagińscy SPA. Program jest skierowany do gości, którzy posiadają już Kartę Stałego Klienta.

Powered by
oprogramowanie dla hotelu