SPA & Wellness

Czas na SPA

Czas na aktywny wypoczynek nad morzem...
Nazwa SPA oznacza relaks i wypoczynek dzięki bezpośredniemu kontaktowi z naturą i wodą.

Szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało, jak również różnorodność masaży umożliwi dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb, stylu życia, pragnień naszych gości.

Basen, sauna, jacuzzi, sala fitness zapewnią relaks, równoczesnie dbając o doskonałą kondycję.
Baza odnowy biologicznej łączy w sobie medyczno-terapeutyczne zabiegi z ofertą wellness tworząc doskonałą jedność.

Basen

Aby zapewnić pełnię relaksu i odprężenia oddajemy do Państwa dyspozycji basen, jacuzzi, saunę parową oraz saunę na podczerwień (infrared). Basen (długość 12 m, szerokość 6 m, głębokość 1,3 m) posiada przeciwfalę i dysze masujące na różnych poziomach. 

Centrum Urody

Centrum Urody to miejsce dla osób kochających urodę i ceniących sobie wysoką jakość usług kosmetycznych. To tutaj rozwijamy wewnętrzne piękno, balans, harmonię, witalność. W pięknie zaaranżowanych wnętrzach gabinetów kosmetycznych oferujemy pakiety spa oraz szeroki wachlarz zabiegów dostosowanych do potrzeb każdego klienta.

Zabiegi

W swojej ofercie posiadamy zabiegi pielęgnacyjne i upiększające na twarz, jak również wysmuklające i modelujące sylwetkę wykonywane w oparciu o najwyższej jakości produkty firmy Mary Cohr, Clarena, Purles Laboratoires de Beaute. 

MASAŻE

ZABIEGI NA CIAŁO

ZABIEGI NA TWARZ

POZOSTAŁE ZABIEGI

PAKIETY ZABIEGOWE

FIZJOTERAPIA

Odnowa Biologiczna

Baza odnowy biologicznej łączy w sobie medyczno-terapeutyczne zabiegi z ofertą wellness. Zabiegi i programy rehabilitacyjne są doskonale uzupełniane przez masaże klasyczne, relaksacyjne jak i orientalne wykonywane w przyjemnej, holistycznej atmosferze. 

Sala fitness

Do dyspozycji Państwa oddajemy w pełni wyposażoną salę fitness zanjdującą się w kompleksie gabinetów odnowy biologicznej.
 

Powered by
oprogramowanie dla hotelu