Opinie

10 / 10

5 / 5

Byłam w hotelu po raz kolejny. Hotel znajduje się w zacisznej części Pobierowa. Obsługa jest bardzo uprzejma i pomocna. Pokoje są czyste i przytulne. W kameralnej restauracji można zjeść smaczne posiłki. Obiady są serwowane natomiast śniadania i kolacje są w formie bufetu. Bardzo ładny basen. Woda w basenie ciepła. W hotelowej kawiarni można spędzić miły wieczór. Na pewno przyjadę tu jeszcze nie raz. Polecam to miejsce.

Elżbieta

9 / 10

Posiłki były bardzo smaczne i urozmaicone. Hotel położony w lesie, blisko plaży.

Joanna

10 / 10

Miła obsługa telefoniczna i na miejscu. Położenie obiektu, czysty hotel, smaczne posiłki. Profesjonalny masaż, basen, sauna.

Mariola, Goleniów

10 / 10

Czystość w pokojach i na basenie, uprzejmość pracowników, uśmiech (pomimo maseczek), przepyszne jedzenie w restauracji, wszystko na 20* ;)

Marta, Jedlicze

10 / 10

Cisza, spokój, dobra kuchnia, przemiła obsługa.

Aleksandra, Szczecin

5 / 5

Bardzo udany pobyt, wszystko się zgadza co w opisie, pokoje czyste, posiłki smaczne, na pewno wrócimy w to miejsce ponownie.

Piotr

9 / 10

Obiekt jest kameralny, spokój pozwalający się zrelaksować, bardzo mało dzieci, co zachęca do przyjazdu.

Rosiak

5 / 5

Świetne miejsce. Fajne czyste pokoje, bardzo dobra obsługa i smaczne jedzenie. Na specjalne wyróżnienie zasługuje sekcja SPA. Bardzo dobra pani od fizjo i świetny masażysta, a piętro wyżej znajdują się salon beauty. Bardzo dużo usług do wyboru w przystępnych cenach😀 Na terenie obiektu znajduje się basen, sucha i mokra łaźnia. W skrócie serdecznie polecam 👍

Jacek

Powered by
oprogramowanie dla hotelu