Plaża w Pobierowie: zdjęcia plaży, jaka jest plaża w Pobierowie?

Plaża w Pobierowie: zdjęcia plaży, jaka jest plaża w Pobierowie?

Plaża w Pobierowie: zdjęcia plaży, jaka jest plaża w Pobierowie?

Polskie morze nieprzerwanie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród wczasowiczów. Aby wakacje były w pełni udane, konieczne jest jednak wybranie odpowiedniej lokalizacji. W województwie zachodnio-pomorskim, w powiecie gryfickim znajduje się mała, urocza miejscowość - Pobierowo. Jaka jest plaża w Pobierowie? Jakie atrakcje można tam znaleźć?

Pobierowo - zejścia na plażę

Pobierowo to miasteczko, w którym nikt nie może się nudzić. Lokalizacja została dostosowana zarówno do ludzi starszych, którzy mogą przechadzać się pięknym deptakiem, jak i do dzieciaków, na które czekają liczne atrakcje. Wśród nich należy wymienić oceanarium, kolejkę wąskotorową oraz Magiczny Domek. Bez wątpienia znajdzie się też coś dla osób, które lubią aktywny wypoczynek. Więcej ciekawych atrakcji zostało wymienionych tutaj: https://baginscyspa.com.pl/blog/post/wczasy-nad-morzem-w-pobierowie-ktore-atrakcje-warto-zobaczyc. 

Największą atrakcją pozostaje jednak piękna i piaszczysta, nadmorska plaża w Pobierowie, rozciągająca się na 4 kilometry długości. Można tam znaleźć strzeżone kąpielisko, które znajduje się pod okiem ratowników w godzinach od 10:00 do 18:00. Jest ono wyznaczane przez dwa, duże zejścia na plażę w Pobierowie. Pierwsze z nich znajduje się przy ulicy Jana z Kolna, natomiast drugie wyznacza zejście przy ulicy Mickiewicza. Natomiast w całej miejscowości dostępne jest aż 5 zejść, dzięki czemu na plażę można dostać się właściwie z każdego miejsca! Warto też wspomnieć o tym, że plaża w Pobierowie jest otoczona przez rozległy, sosnowy las, zapewniający spokój oraz dużą dawkę tlenu i jodu!

Plaża w Pobierowie - galeria zdjęć

Osoby zainteresowanie wakacjami mogą dodatkowo rzucić okiem na zdjęcia plaży w Pobierowie. Nadmorski kurort posiada kamerę on-line, dzięki której turyści i nie tylko mogą obserwować pogodę, ilość plażowiczów oraz oglądać piękne, zachodzące słońce. Plaża w Pobierowie zachwyca na ekranie, ale trzeba tam być, aby prawdziwie zaparła dech w piersiach!

← wróć do aktualności
Powered by
oprogramowanie dla hotelu