Zabiegi spa nad morzem. Relaks i odnowa biologiczna

Zabiegi spa nad morzem. Relaks i odnowa biologiczna

Zabiegi spa nad morzem. Relaks i odnowa biologiczna

Wybierając się na wypoczynek nad morzem, warto wziąć pod uwagę również dodatkowe atrakcje i udogodnienia, jakie może zapewnić ośrodek wypoczynkowy. Tak, abyś po urlopie mógł wrócić do domu prawdziwie wypoczęty i zrelaksowany. Taką możliwość zagwarantować mogą zabiegi SPA odnowa biologiczna, które w połączeniu z orzeźwiającym morskim powietrzem, nie tylko pomogą Ci się odprężyć, ale także pozwolą naładować baterie na długi czas! Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej!

Zabiegi spa nad morzem

Wypoczynek nad morzem najczęściej kojarzy się z latem i tłumami na plaży. Nad Bałtyk jednak nie trzeba jechać wyłącznie w lipcu czy sierpniu. Nie ma bowiem piękniejszego widoku niż surowa, oprószona śniegiem plaża i zamarzające morze! Jesienią i zimą występuje również największe stężenie jodu - dlatego jest to najlepszy moment, by wybrać się na urlop (lub krótki wypad weekendowy) do nadmorskich miejscowości.

Niezaprzeczalnie wisienką na torcie będzie wybór ośrodka wypoczynkowego oferującego zabiegi SPA nad Bałtykiem. Dzięki temu możliwe będzie połączenie prozdrowotnych spacerów, pięknych widoków i relaksu na najwyższym poziomie - wówczas nawet króciutki wyjazd przyniesie szereg korzyści! Nasz Ośrodek Bagińscy SPA nad morzem umila gościom czas, nie tylko szerokim wachlarzem zabiegów pielęgnujących twarz i ciało, ale także oferuje bogaty wybór różnorodnych masaży takich jak np.:

masaże klasyczne — dobrane do indywidualnych potrzeb klientów. Działają pobudzająco na przemianę materii. Przyśpieszają regenerację po większym wysiłku (np. ćwiczeniach fitness), a także mają pozytywny wpływ na sprężystość mięśni oraz ich wytrzymałość.

masaże ekskluzywne — relaksacyjne i odstresowujące. Delikatne, rytmiczne ruchy wykonywane podczas masażu mają dobroczynny wpływ na poprawę psychicznego i fizycznego samopoczucia. Masaż wykonywany jest z udziałem aromatycznych olejków mango, pomarańczy lub z czarnej orchidei i wykorzystuje ich dobroczynne działanie, wprowadzając w stan głębokiego relaksu.

masaże orientalne — wykonywane z użyciem egzotycznych akcesoriów, takich jak np. niebiańskie kulki czy drewniane kamienie. Masaże orientalne skupiają się na trzech głównych potrzebach: orzeźwienie, relaks, wyszczuplenie. Pomagają przywrócić harmonię, pobudzają ciało i umysł, a także wspomagają walkę z cellulitem i mają pozytywny wpływ na kształtowanie sylwetki.

Zabiegi SPA i odnowa biologiczna

Rytualna odnowa biologiczna zabiegi sięgają czasów starożytnych, jednak dzięki wiedzy i postępowi medycyny, ich oferta jest obecnie o wiele szersza i przynosi znacznie więcej pozytywnych skutków - przede wszystkim przyśpieszenie procesów regeneracyjnych i wypoczynkowych. Zabiegi odnowy biologicznej obejmują m.in. dobroczynne działanie sauny czy krioterapii, ale nie tylko…

Odnowa biologiczna to także szeroko pojęta fizjoterapia. Oferta Bagińscy SPA zawiera oczywiście profesjonalne i przyjemne zabiegi SPA, ale również zabiegi fizjoterapeutyczne, które skutecznie łagodzą objawy rozmaitych chorób czy wspomagają przywrócenie psychofizycznej sprawności organizmu. W bogatej palecie zabiegów znajdują się m.in.:

magnetoterapia — wykorzystująca oddziaływanie pola magnetycznego na tkanki, w schorzeniach dotyczących narządów ruchu czy układu krążenia,

laseroterapia — wykazująca działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne oraz lecznicze względem zmian skórnych,

kinezyterapia — czyli po prostu rehabilitacja ruchowa. Niezwykle istotna gimnastyka lecznicza, która ma ogromny wpływ na zwiększenie wytrzymałości mięśni i wydolności organizmu,

krioterapia — ratunek dla osób borykających się z reumatyzmem czy zmianami zwyrodnieniowymi. Krioterapia również wspomaga odchudzanie, świetnie działa na odporność, a nawet… zwiększa libido!

Zabiegi SPA, a już w szczególności zabiegi SPA nad morzem przynoszą wiele korzyści zarówno w obszarach zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Warto zatem wziąć pod uwagę ośrodek SPA, podczas poszukiwania miejsca na swój zimowy wypoczynek. Piękne widoki, ogromna dawka jodu, a do tego pełen pakiet relaksacyjnych, upiększających i uzdrawiających zabiegów? Czego można chcieć więcej od urlopu?

← wróć do aktualności
Powered by
oprogramowanie dla hotelu