Wielkanoc nad morzem z basenem i SPA

Wielkanoc nad morzem z basenem i SPA

Wielkanoc nad morzem z basenem i SPA

Wielkanoc nad morzem w Pobierowie, bo właśnie w tej niezwykle malowniczej miejscowości znajduje się ośrodek wypoczynkowy Bagińscy SPA, to doskonały pomysł na rodzinne święta w całkiem nowej odsłonie. Główną istotą wszelkich świąt jest w końcu spędzenie czasu z najbliższymi, a nic tak nie zbliża, jak rodzinny wypad.

A dlaczego właśnie morze? Święta Wielkanocne i ich symbole, takie jak pisanki czy kurczaki, kojarzą się przede wszystkim z odrodzeniem i budzeniem wszystkiego w przyrodzie do życia. Takiemu odrodzeniu sprzyja właśnie nadmorski klimat. Wystarczy zaledwie kilka dni spędzonych nad morzem, wypełnionych relaksującymi spacerami w „towarzystwie” unoszącej się w powietrzu bryzy i jodu i również Ty poczujesz się jak nowo narodzony!

Czy jest lepszy plan na spędzenie Wielkanocy, niż nad morzem? Tak! Wielkanoc nad morzem w SPA! W końcu święta nie muszą skupiać się wokół czystych okien, mazurków i wielogodzinnego stania w kuchni… Chcesz naprawdę odpocząć przez te kilka dni? Relaksujące masaże, zabiegi odnowy biologicznej czy pobyt w saunie pozwolą Ci wrócić do żywych i zregenerować organizm po minionej zimie. Nie wyobrażasz sobie jednak świąt bez żurku i jajek? W Bagińscy SPA czeka na Ciebie pakiet Wielkanoc nad morzem z wyżywieniem! Koniec z długą listą zakupów. Koniec z godzinami spędzonymi przy gotowaniu dziesiątek potraw. Najwyższy czas odkryć na nowo w sobie dziecko i zacząć znowu cieszyć się świętami!

A skoro już o dzieciach mowa, to najmłodszych z pewnością ucieszy fakt, że będą miały okazję spędzić Wielkanoc nad morzem z basenem. Bo czy może być lepsze miejsce na spędzenie Dyngusa niż długi na 12 metrów zbiornik wypełniony wodą? A to jeszcze nie wszystko, co przygotowaliśmy!

Wielkanoc nad morzem oferty w Bagińscy SPA

Oczywiście tak samo, jak na święta Bożego Narodzenia lub ferie zimowe, tak i z okazji świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy dla naszych gości specjalne oferty.

Osobom, które zdecydują się spędzić Wielkanoc nad morzem pakiety na pewno przypadną do gustu. W każdym z takich pakietów gwarantujemy między innymi: trzy noclegi z pełnym wyżywieniem, nieograniczoną możliwość korzystania z naszych atrakcji takich jak basen, sauna oraz jacuzzi. Zapewniamy również dostęp do wi-fi na terenie całego hotelu, a także nieograniczoną możliwość korzystania z sali fitness.

Jak wcześniej wspominaliśmy, ci, którzy nie wyobrażają sobie świąt bez tradycyjnych potraw, również znajdą w naszym hotelu coś dla siebie. Z myślą o naszych gościach zostanie przygotowane specjalne śniadanie wielkanocne. Chcemy by atmosfera świąt Wielkanocnych zagościła również w naszym hotelu i sprawiła, by nie był to dla naszych gości „zwykły” wyjazd nad morze.

W ofercie naszego pakietu wielkanocnego oczywiście nie mogliśmy pominąć najmłodszych. Wszystkie chętne dzieciaczki zaprosimy na wspólne malowanie jajek ze słodką niespodzianką.

Mamy nadzieję, że pobyt w Bagińscy SPA zachęci Ciebie i Twoją rodzinę nie tylko do kolejnego przyjazdu, ale także do stworzenia całkiem nowej rodzinnej tradycji świątecznej — z dala od obowiązków,  za to w kojącym towarzystwie szumiących fal!

← wróć do aktualności
Powered by
oprogramowanie dla hotelu