Weekend majowy z przyjaciółmi i rodziną w SPA nad morzem to doskonały czas na wzmocnienie relacji i spędzenie wspólnego czasu!

Weekend majowy z przyjaciółmi i rodziną w SPA nad morzem to doskonały czas na wzmocnienie relacji i spędzenie wspólnego czasu!

Weekend majowy z przyjaciółmi i rodziną w SPA nad morzem to doskonały czas na wzmocnienie relacji i spędzenie wspólnego czasu!

Każdy czas spędzony z rodziną czy przyjaciółmi zbliża, a weekend majowy jest doskonałą do tego okazją! Idealnym miejscem dla takich wypadów jest nasze piękne, polskie morze, tym bardziej że o tej porze roku nie natkniesz się na wakacyjne tłumy.

Nawet jeśli do długiego weekendu majowego zostało jeszcze kilka tygodni, warto już teraz zaplanować czas, który będziecie mieli okazję spędzić razem!

Majówka 2023 nad morzem

Wiosenno-letnie grillowanie jest niczym polski sport narodowy, a długi weekend majowy to w zasadzie otwarcie igrzysk. Jednak czasami warto przełamać schematy i tym czasie zrobić coś zupełnie innego, nowego… Tym bardziej, jeśli zapowiada się wyjątkowo długa majówka, a tegoroczna może trwać aż 5 dni (a jeśli ktoś wcześniej pomyślał i zaplanował w tym czasie 3-dniowy urlop, to nawet i 9!). Dlatego właśnie majówka nad morzem 2023, to rozwiązanie idealne i prawdziwe preludium wakacji!

Ale dlaczego właściwie majówka nad morzem, a nie np. na Mazurach czy w górach? Odpowiedzi jest kilka!

Coroczna zima, nawet ta łagodna, daje naszemu organizmowi „w kość”. Wirusy, infekcje, suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach czy lodowaty wiatr osłabiający barierę hydrolipidową skóry to tylko kilka z wielu czynników wpływających negatywnie na samopoczucie. A nigdzie indziej, jeśli nie nad morzem, naładujesz baterie i przywrócisz swojemu organizmowi równowagę?

Twoje płuca również będą Cie wdzięczne. Zimą, oprócz smogu pochodzącego ze spalin samochodowych, muszą one zmagać się również z dymem pochodzącym z kominów. Spędzając weekend majowy nad morzem, podarujesz płucom swoim i swoich bliskich, najlepszą z możliwych inhalacji i kuracji oczyszczających.

Dodatkowo majówka nad morzem w SPA to świetny sposób na odzyskanie równowagi ducha i psychiki. Dzięki terapeutycznym zabiegom, takim jak np. relaksujące masaże, zadbasz nie tylko o zdrowie i kondycję swojego ciała, ale także spokój umysłu!

Majówka nad morzem to także doskonała okazja na spędzenie czasu z dziećmi. Wiosenna plaża wręcz zaprasza do rodzinnych zabaw, takich jak puszczanie latawców czy szalone gonitwy — tym bardziej teraz, kiedy nadmorskie plaże nie są wypełnione po brzegi łapiącymi promienie słoneczne turystami. 

W przypadku aury, która nie będzie zachęcała do szaleństw na zewnątrz, nie musisz się martwić, że utkniesz w pokoju z rozbrykanymi maluchami. Znajdujący się w ośrodku Bagińscy SPA basen, z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym, a przy okazji zabaw w wodzie, maluchy będą mogły spożytkować nadmiar energii.

Majówka nad morzem z wyżywieniem

Oczywiście prozdrowotne właściwości nadmorskiej bryzy i możliwość regeneracji po zimie to nie jedyne zalety, które oferuje majówka nad morzem.

Długi weekend majowy powinien przede wszystkim służyć do odpoczynku, a głównym zajęciem Twoim i Twojej rodziny powinno być relaksujące „nicnierobienie”. Decydując się na spędzenie tego czasu w zaciszu domowym, mimowolnie zgadzasz się również na standardowe codzienne domowe zajęcia, takie jak gotowanie czy zmywanie - plan nierobienia niczego przestaje obowiązywać… A może chciałbyś spędzić czas przy wspólnym grillowaniu z przyjaciółmi? Pomysł dobry, tylko pamiętać należy, że dobra zabawa to też sprzątanie po niej, a im lepsza zabawa, tym więcej sprzątania.

Dlatego nasza propozycja dla Ciebie, Twojej rodziny oraz znajomych, to majówka nad morzem z wyżywieniem. Tym bardziej że z myślą o naszych gościach tradycyjnie już przygotowaliśmy specjalny pakiet majówkowy!

W ofercie tej będziesz miał zagwarantowaną nieograniczoną możliwość korzystania z basenu, sauny, jacuzzi, a także sali fitness - jeśli wybierasz aktywny wypoczynek. Oczywiście na terenie całego hotelu będziesz mógł korzystać z internetu wi-fi. Natomiast w ramach niespodzianki, na każdego gościa, który zdecyduje się na skorzystanie z naszego pakietu, czeka niezwykle relaksujący, japoński masaż miotełkami bambusowymi. 

Czy majówka ze SPA nad morzem jest jedyną opcją na udany wypoczynek w gronie najbliższych? Zapewne nie, w końcu każdy lubi coś innego. Jeśli jednak szukasz odmiany, odskoczni i chciałbyś spędzić wyjątkowy czas, pozwalając sobie na pełen relaks, skorzystaj z naszej majówkowej oferty specjalnej!

← wróć do aktualności
Powered by
oprogramowanie dla hotelu