Ferie zimowe 2023 pakiety nad morzem

Ferie zimowe 2023 pakiety nad morzem

Ferie zimowe 2023 pakiety nad morzem

Wakacje zimowe nad morzem to zupełnie coś innego niż czas spędzony nad Bałtykiem latem. Dlaczego? Między innymi dlatego, że o tej porze roku plaże pustoszeją, można więc spokojnie po nich spacerować, wdychając prozdrowotny jod. Pierwiastek ten ma dobroczynny wpływ na układ oddechowy, ale także doskonale działa na rozwój intelektualny najmłodszych. Czytaj dalej i dowiedz się, dlaczego jeszcze ferie zimowe nad morzem z dziećmi, to doskonały pomysł!

Ferie zimowe nad morzem z basenem… i z dziećmi!

W Pobierowie, w którym położony jest ośrodek Bagińscy SPA znajduje się wiele leśnych górek, które są wręcz stworzone do saneczkowego szaleństwa milusińskich, za to dorosłych na pewno zadowoli duża liczba malowniczych ścieżek — doskonałych do biegów narciarskich. Brzmi jak idealne ferie zimowe nad morzem? A to jeszcze nie wszystko!

Wybierając się nad Bałtyk, każdy podświadomie oczekuje kąpieli - nie tylko słonecznych, ale również tych morskich. Z pomysłu tego nie trzeba rezygnować nawet zimą. Oczywiście warto wtedy jednak pomyśleć o alternatywnym miejscu do zażywania tychże kąpieli. Ferie zimowe nad morzem z basenem to podwójna frajda dla dzieci (i nie tylko). Nietrudno wyobrazić sobie radość maluchów, gdy po spacerze nad mroźnym brzegiem Bałtyku, będą mogły poszaleć w wodzie o idealnej temperaturze. Naturalnie Ośrodek Bagińscy SPA nie zapomniał o rodzicach, na których, oprócz basenu wyposażonego w dysze masujące na różnych poziomach i przeciwfale, czeka sauna i szereg zabiegów relaksujących. Ferie SPA nad morzem. Brzmi cudownie…

Warto również wspomnieć, ferie zimowe nad morzem, w naszym ośrodku wypoczynkowym, przypominają nieco pobyt w krainie magii i baśni, a wszystko dzięki malowniczym okolicom. Uliczki Pobierowa wiją się między drzewami, w powietrzu unosi się intensywny zapach sosnowego lasu, a na plaży i w jej okolicach często można spotkać wiele gatunków ciekawych ptaków oraz… znaleźć ogromne ilości i wyjątkowo duże okazy bursztynów oraz pięknych muszelek! Zimowe sztormy są wyjątkowo „płodne” w dary z dna morza, a małe ilości turystów to również mniejsza szansa, że ktoś znajdzie te skarby przed Tobą.

Ferie zimowe 2023 pakiety nad morzem

Ośrodek wypoczynkowy Bagińscy SPA posiada w swojej ofercie szeroki wybór atrakcyjnych pakietów. Zarówno oferta ferie zimowe nad morzem — pakiet 5 noclegów, jak i ferie zimowe nad morzem — pakiet 7 noclegów oferuje dostęp do wielu atrakcji dostępnych na terenie ośrodka. W końcu ferie zimowe nad morzem to wręcz obowiązkowa biesiada przy ognisku z kiełbaskami! 

Pakiety oczywiście obejmują również 3-posiłkowe wyżywienie, co jest doskonałym rozwiązaniem, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Dzięki śniadaniom, obiadom i kolacjom w ośrodku, możesz w pełni odpocząć i przez kilka dni zapomnieć o zakupach i gotowaniu.

← wróć do aktualności
Powered by
oprogramowanie dla hotelu