Okolica

Zapraszamy

Pobierowo to nadmorska miejscowość w pasie Pomorza Zachodniego, położona między Międzyzdrojami i Kołobrzegiem. Nie jest to miejsce, gdzie dominuje przepych ekskluzywnego kurortu, ani miejsce, w którym hotel goni hotel.

Pobierowo to dla odmiany urokliwa niegdyś wioska rybacka, a dziś już niewielkie miasteczko, które uwodzi swoistym spokojem, zapachem lasu sosnowego, pięknem szerokich, piaszczystych plaż i dającym ukojenie niezapomnianym widokiem na morze. Charakterystyczny dla Pobierowa jest również gąszcz leśnych uliczek, które dają schronienie licznym pensjonatom, willom, domom wczasowym. Choć w powiedzeniu wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, to w przypadku Pobierowa prowadzą one do ulicy Grunwaldzkiej, przy której szczególnie latem tętnią życiem kramy, kafejki, bary, małe restauracje i inne atrakcje.

Bagińscy SPA

W zaciszu jednej z uliczek Pobierowa swoje miejsce na ziemi znalazł ośrodek wypoczynku i odnowy biologicznej Bagińscy Spa. To jeden z niewielu obiektów w Pobierowie z basenem, który oferuje swoim gościom pojedyncze noclegi, jak również wczasy nad morzem z wyżywieniem oraz bogatą ofertą zabiegów spa & wellness. Bagińscy Spa blisko natury, blisko ludzi i z myślą o nich stwarza warunki do wypoczynku z rodziną, przyjaciółmi i co dzień dokłada wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania swoich gości.

Powered by
oprogramowanie dla hotelu